Kuo maitinti šunis?

sunu edalasŠunys ne tik patys geriausi žmonių draugai, jie yra šeimos nariai, kuriais kaip įmanydami daugelis mūsų rūpinasi. Natūralu, kad mes savo šeimos narius mylime, taigi suteikiame jiems pačias geriausias gyvenimo sąlygas. Vienas iš aspektų galintis užtikrinti patrauklią terpę – maitinimas. Ne visi žmonės žino, kuo reikia maitinti šunis. Daugelis galvoja, kad lygiai tas pats maistas, kurį valgome mes – jiems taip pat yra geras pasirinkimas. Visgi, ne veltui siūlomas šunų ėdalas. Tai parodo, kad specializuotai gaminamas maistas yra pilnavertiškesnis ir gebantis gyvūną kur kas labiau aprūpinti reikalingomis medžiagomis bei vitaminais.

Ko nerekomenduotina duoti šunims?

Atitinkamai nuo to, kokios veislės šunį auginsite –tokį maistą jam duoti ir reikėtų. Dažniausiai pačiais nelepiausiais įvardijami kiemsargiai arba jokios veislės neturintys šunys. Žmonės juo šeria tuo, kuo tik turi. Tiesa, verta akcentuoti, kad tokie šuniukai be veislės dažniausiai auga kaimuose, tad to įtakoje mažieji valgo gana prastą maistą.

Internete galima atrasti labai konkrečios informacijos, kokios maisto kokios veislės šunys toleruoti negali. Mes pateikiame tuos produktus, kurie kenksmingi beveik visoms šunų veislėms.

  1. Šokoladas. Šunų virškinimo sistema paprasčiausiai negali sudoroti šio produkto. Tiesa, kitus saldumynus taip pat rekomenduojame normuoti.
  2. Pieno produktai. Jų minimaliai duoti galima, tačiau retas žino, kad pats pienas yra gana prastas pasirinkimas tiek šunims, tiek katėms. Nerekomenduojama jo duoti.
  3. Svogūnai – dar vienas iš produktų, kuris yra labai kenksmingas bet kokios veislės šunims.
  4. Jokiu būdu šunims neduokite alkoholio. Galite sugadinti jų sveikatą negrįžtamai.

Galiausiai, visada galima pasikonsultuoti su veterinarais, kurie gali patarti, kokie maisto produktai jūsų šuniukai tiktų labiausiai. Tokiu atveju užsitikrinsite, kad mažasis bus sveikas ir laimingas.

Ar verta duoti naminį maistą?

Kaip jau minėjome, daugelis žmonių yra linkę duoti naminį maistą, tačiau tai ne visada yra toks geras pasirinkimas, kaip būtų galima pagalvoti. Štai patys paprasčiausiai svogūnai gali būti mūsų gamintame patiekale, kurį vėliau duosime augintiniui. Kur kas geriau pirkti specializuotą maistą. Tokiu atveju būsite tikras, kad pasirinktas šunų ėdalas bus ne tik kad nekenksmingas, tačiau priešingai – labai naudinga šuniukui.

Kaip pasirinkti šunų maistą?

Šunų ėdalas turėtų būti pasirenkamas lygiai taip pat kaip ir maistas žmonėms. Kuo daugiau dėmesio skirsite sudėčiai, tuo didesnė tikimybė, kad maistas bus naudingesnis. Apskritai pirkti maistą šunims siūlome atsižvelgiant į šiuos kriterijus.

  1. Gamintojas. Internete galima pasiskaityti žmonių atsiliepimų apie konkrečios kompanijos produkciją. Tokiu atveju dar nenusipirkęs žinosite, ko galima laukti. Nuotraukos, kaip maistas gaminamas – pasako taip pat labai daug. Gamybinių patalpų nuoma Vilniuje gali atskleisti daug informacijos.
  2. Žinoma, maistą reikėtų pasirinkti pagal kainą. Kiekvienas žmogus žino, kiek gali investuoti ir ieško jam tinkamo varianto.
  3. Šunų ėdalas turėtų būti pasirenkamas ir pagal sudėtį. Išsianalizuokite ar sudėtyje nėra produktų, kurie jūsų šuniukui galėtų būti kenksmingi.
  4. Bandykite skirtingą ėdalą. Ilgainiui pats šuniukas parodys, koks maistas jam patinka ir kokio geriau yra vengti.

Mylėkite savo šuniukus ir lepinkite juos tik kokybišku maisteliu.