Skyrybos internetu: greita, paprasta ir pigu

skyrybosŠiuo metu labai daug procesų mes atliekame internetu, kadangi tai kur kas paprastesnis, greitesnis ir net pigiau kainuojantis pasirinkimas. Skyrybos internetu – ne išimtis. Nors atrodo, kad toks procesas tikrai turėtų būti įgyvendinamas realiai susitikus, tačiau didžioji dalis darbų gali būti atliekami būtent naudojantis virtualia erdve.

Skyrybos internetu prasideda nuo teisines paslaugas teikiančios kompanijos pasirinkimo, kurios tikslas yra suteikti jums visapusiškas skyrybų paslaugas. Kadangi Lietuvoje yra ne viena įmonė, kuris teikia tokias paslaugas – labiausiai Jums tinkamos ieškoti siūlome pagal šiuos kriterijus:

  • Kokios yra suteikiamų paslaugų kainos.
  • Per kiek laiko įprastai atliekamas procesas?
  • Ar suteikiamos galimybės pasirinkti iš advokatų?
  • Jeigu reikės susitikti – kuriame mieste bus vykdomas susitikimas?

Kiekvienas iš kriterijų gali padėti apsispręsti, kuriomis galimybėmis planuojate pasinaudoti. Beveik visos skyrybų kompanijos turi savo internetinius puslapius, būtent kuriuos ir galite atrasti jums reikalingą informaciją ir tuo pačiu užpildžius paraiškas laukti, kol bus su jumis susisiekta dėl skyrybų proceso.

Skyrybų procesas internetu laimi todėl, kad jis įgyvendinamas be jokių neigiamų emocijų bei pykčių, kurie dažniausiai lydi beveik visus skyrybų atvejus. Labai liūdna, kai du žmonės pradeda stipriai pyktis proceso metu. Tai natūrali emocija, tačiau faktas, kad jie buvo kartu rodo, kad praeityje vienas kitą mylėjo, taigi kur kas geriau pasirinkti internetinį skyrybų būdą ir džiaugtis greitu, paprastu būdu išskirti du žmones ir leisti jiems keliauti savais keliais.

Skyrybos internetu taip pat yra kur kas pigesnis pasirinkimas, tad jeigu norite sutaupyti – turėtumėte pasirinkti būtent šį variantą. Tiesa, pigiau išsiskirti pavyks ir tokiu atveju, jeigu abu sutuoktiniai sutiks tai daryti tokiu atveju ir yra pasiruošę pasidalinti turtą bei nuspręsti su kuriuo gyvens tėvai. Kai kuriems žmonėms tai dali būti sunkus žingsnis, tačiau kur kas labiau verta sukaupti visas jėgas ir pasielgti būtent taip nei pyktis, kadangi taip nieko daugiau arba geriau nepavyks padaryti.

Tegul Jūsų skyrybos internetu būna greitos, paprastos neskausmingos. Juk asmuo, kuris dabar jūsų priešas, kažkada buvo pats svarbiausias.