Sveikata, grožis

Kaip pasirinkti batus kasdienai?

Pradėjus ieškoti labiausiai tinkamos avalynės gali susisukti galva. Juk pasirinkimas toks platus! Vieni batai labiausiai tinka sportui, kiti – ilgiems pasivaikščiojimams, treti labiausiai tinka būti paplūdimyje, o ketvirti – tuomet, kai norisi pasipuošti. O kokie batai labiausiai tinka kasdienai? Būtent tai kelia daugiausia klausimų, kadangi jie turi būti gražūs, patogūs, manevringi… Ar įmanoma tokius rasti? Tikrai taip.

Plačią avalynės pasiūla kasdienai rasite čia: https://miestomada.lt/68-batai-moterims. Prekybos vietoje beta – geriausios kokybės, stilingi, tvirti, tačiau kokiais kriterijais dar turi pasižymėti avalynė, kuri tinka kiekvienai dienai?

  • Jeigu savo batų spintoje jau turite nemažai avalynės – tokiu atveju ieškodama šiuo metu nesirinkite batų, kurie yra panašūs į pirktus anksčiau. Juk nėra tikslo turėti dvejus labai panašius batus, kurie, tikėtina, kad taip ir pragulės spintoje. Jeigu gulėjo vieni – kitų dažniausiai laukia tas pats.
  • Dažniausiai moterys ieškodamas avalynės žiūri, kad jie būtų reikalingo ilgio. Gerai, tačiau reikia nepamiršti, kad batų patogumo faktorių taip pat lemia ir plotis. Jeigu perkate internetu – tokiu atveju būtinai susipažinkite su matmenimis. Žinoma, standartinei kojai dažniausiai nereikia papildomų paieškų, tačiau jeigu jūsiškė plati – būtinai tai įvertinkite.
  • Kasdienai dažniausiai pasirenkami batai turėtų būti su žemu kulnu. Žinoma, nesirinkite visiškai lygiapadžių, kadangi tai ne tik kad nepalengvins, tačiau dar ir apsunkins ėjimą. Jeigu norite batų su didesne pakulne – kasdienai tinka platforminiai. Jie dažniausiai nesukelia diskomforto net ir einant ilgus atstumus.

  • Siūlome rinktis tokius batus, kurie turi ortopedinius vidpadžius. Jeigu, visgi, rasite avalynę, kuri yra be jų – tokiu atveju visada galite įsigyti papildomai. Taip net ir ilgi atstumai bus įveikiami be jokio vargo.
  • Patys patvariausi batai kasdienai turi būti su raišteliais. Užsiriše greitai ir dažniausiai dienos eigoje nereikės pergyventi, kad avalynė atsisega. Tuo tarpu blogiausias pasirinkimas kasdienai yra batai, kurie yra su lipukais. Dažniausiai nuo drėgmės jie greitai nustoja tarnauti.
  • Jeigu kasdieniniai batai bus skirti vėsiajam metų laikui – tokiu atveju siūlome rinktis 0,5 didesnius. Tuomet kasdien galėsite dėvėti storesnę kojinę, kuri padės išvengti šalčio.
  • Kasdienai netinka tokie batai kaip tapkės arba basutės, kadangi tokia avalynė nėra skirta ilgų atstumų įveikimui. Batai turi priglusti prie pėdos per visą plotį bei ilgį. Tokiu atveju koja gerai jausis ir net ilgi atstumai bus įveikiami labai patogiai.
  • Kasdienai skirti batai turi būti tokie, kad oda kvėpuotų. Kaip tokius rasti? Domėkitės avalynės sudėtimi ir žiūrėkite, ar ji atitinka sezoniškumo kriterijus.

Suderinti stilių bei funkcionalumą nėra sudėtinga. Tik reikia skirti laiko. Siūlome batus pirki internetu, kadangi taip kur kas paprasčiau ir greičiau palyginsite plačią pasiūlą, rasite avalynę, kuri Jums tinka.

lt_LTLithuanian