Prekės ir paslaugos

Kodėl polikarbonato plokštė yra geriausia šiltnamio konstrukcijai?

Paskutiniu metu šis klausimas iškyla vis rečiau. Kadangi jau pakankamai įprasta tiek matyti, tiek ir įsigyti šiltnamius, kurie pagaminti būtent iš šios medžiagos. Visgi, tokią konstrukciją pakankamai nesudėtingai galima susikurti ir savarankiškai. Tuo labiau, jeigu reikalingas ne standartinis variantas. O privalumų pasirinkus šią medžiagą bus tikrai nemažai. Ji ne tik praleidžia saulės šviesą, bet tuo pačiu metu sulaiko šilumą. Kas leidžia palaikyti optimalią temperatūrą šiltnamio viduje. Taip pat ji yra itin lengva, todėl ir konstrukcija nebus labai sudėtinga, nereikės rūpintis, jog ji būtų itin tvirta ar galinti atlaikyti didelį svorį.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Nors tai tas pats produktas, tačiau savo savybėmis jis gali kažkiek skirtis. Todėl ir renkantis svarbu atkreipti dėmesį. Kadangi polikarbonato plokštė gali turėti papildomą atspalvį, dėl kurio bus mažiau pralaidi šviesai. Kas ne visuomet bus geras sprendimas. Taip pat galima rasti gana skirtingo storio bei matmenų gaminių. Bet šioje vietoje pasirinkimas labai priklausys nuo konkretaus atvejo ir konstrukcijos. Nors dažniausiai tikrai pakaks gana plonos plokštės, kuri lygiai taip pas sėkmingai atliks savo funkciją. O kartu ir kainuos mažiau. Taigi, svarbu įvertinti visus variantus ir panagrinėti jų skirtumus. Tuomet ir apsispręsti nebus sudėtinga. Kadangi kiekvieną kartą geriausias variantas gali būti vis kitas.

Kiek patikima ir ilgaamžė ši medžiaga?

Nors ji atrodo pakankamai plona, lengva bei lengvai pažeidžiama, tačiau dėl pastarojo aspekto išvaizda yra tikrai apgaulinga. Kadangi iš tikrųjų polikarbonato plokštė yra tikrai atspari bei ilgaamžė. Ji gali atlaikyti gana nemažus smūgius. Todėl tikrai nereikėtų jaudintis dėl krušos ar didesnio sniego kiekio žiemos metu. Be to, pati medžiaga yra atspari tiek drėgmei, tiek ultravioletiniams spinduliams, tiek ir kitiems nepalankiems aplinkos poveikiams. Todėl gali sėkmingai tarnauti ne vienerius metus. O svarbiausia, kad bėgant laikui jos savybės praktiškai nekinta. Įskaitant ir pralaidumą šviesai, kuri po dešimtmečio gali sumažėti vos keliais procentais. Įsigykite karbonato plokštes ir internetu iš https://e-heliopolis.lt.

lt_LTLithuanian