Skyrybu procesas
Prekės ir paslaugos

Skyrybų procesas išsamiai: ką vertinga žinoti

Norite išsiaiškinti, kaip šiandien atrodo visas skyrybų procesas? Jau ne vienerius metus gyvenate santuokoje, tačiau nesate patenkinti savo vedybiniu gyvenimu? Jei jūsų kasdienybę lydi nuolatiniai pykčiai ir nesutarimai, kurių jums niekaip nepavyksta išspręsti, o iš savo antrosios pusės nejaučiate jokio palaikymo ir supratimo, visiškai suprantama, kad anksčiau ar vėliau jūs galite pradėti galvoti apie savo santuokos nutraukimą, kartu ieškodami, kur būtų paaiškintas skyrybų procesas išsamiai, tiksliai ir suprantamai.

Deja, bet mūsų šalyje skyrybų skaičius yra labai didelis ir, kaip matyti, neatrodo, jog jis artimiausiu metu ims mažėti. Tai reiškia, kad kasmet įvykstančių skyrybų skaičius sistemingai auga, rodant, jog daugybė santuokoje gyvenančių žmonių iš tikrųjų nėra patenkinti savo santykiais ir gyvendami santuokoje nesijaučia laimingi. Žinoma, tai yra labai didelė problema, kuri rodo, kad žmonės šiomis dienomis į savo santykius ėmė žvelgti visiškai kitaip nei buvo įprasta anuomet. Dabar labai dažnai nė nebandoma spręsti iškilusių nesutarimų, ieškant abiem pusėms tinkamo sprendimo. Tačiau jei niekuomet nėra bandoma atrasti kompromisų, anksčiau ar vėliau santuoka yra tiesiog pasmerkta žlugti.

Kita vertus, tenka sutikti, kad kiekvienas atvejis gali būti labai skirtingas ir individualus. O tai reiškia, kad ir kiekvienų skyrybų priežastimi gali būti skirtingi veiksniai. Tačiau, kad ir kokios priežastys lemtų jūsų norą nutraukti savo santuoką, pirmiausia jūs turite būti visiškai tikri, jog skyrybos yra vienintelė išeitis ir iki šiol esate išbandę viską, kad galėtumėte atkurti savo prarastą tarpusavio ryšį, tokiu būdu sutvirtinant santuoką. Jei visgi per pastarąjį laiką išbandėte viską ir niekas nepadėjo pasiekti norimo rezultato, kitas jūsų žingsnis turėtų būti pabandymas taikiai išspręsti su santuokos nutraukimu susijusius klausimus.

Jei jūs su savo antrąja puse iki šiol sutarėte labai prastai ir dažniausiai kiekvienas jūsų pokalbis baigdavosi didžiuliu bei tarytum niekuomet nesibaigsiančiu konfliktu, greičiausiai ir šią akimirką numanote, kaip baigsis jūsų laukiantys pokalbiai, susiję su skyrybomis. Tačiau kartais reikia suimti save į rankas ir pabandyti. Jei to nepadarysite, niekuomet nežinosite, ar jums iš tikrųjų nebūtų pavykę taikiai ir civilizuotai išspręsti bent dalį svarbių detalių. Todėl jei vis dėlto jums pavyks be pykčių susitarti dėl bent vieno ar kelių klausimų, būsite laimėtojais, nes tai padės jums sumažinti skyrybas lydintį stresą ir įtampą.

Žinoma, visuomet naudinga visais jūsų laukiančių skyrybų klausimais konsultuotis su šios srities profesionalais, t.y. patyrusiais skyrybų advokatais, kurie jums išsamiai nupasakotų visą skyrybų procesą ir patartų, kaip būtų tinkamiausia pasielgti jūsų konkrečioje situacijoje. Tokia pirminė teisinė konsultacija gali jums padėti daug lengviau susiorientuoti dabartiniame gyvenimo etape ir priimti teisingus sprendimus, susijusius su jūsų santuokos nutraukimu.

lt_LTLithuanian